Nazywam się Bogumiła Gołdynia. Jestem neurologopedką, mioterapeutką, terapeutką karmienia, Certyfikowaną Terapeutką Ortodoncji Funkcjonalnej MFS, terapeutką metody ETTHNO w podejściu Esther de Ru, międzynarodowym instruktorem Metody Butejki. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz logopedię i neurologopedię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. 

Prowadzę własny gabinet neurologopedyczny Bobo Mówi w Krakowie.

W Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek” jestem członkiem zespołu terapetycznego w programie pt. „Wsparcie i promocja wyłącznego karmienia piersią oraz odpowiednich praktyk w zakresie karmienia niemowląt i małych dzieci (IYCF) wśród ukraińskich i polskich matek w Polsce”, współtworzonym z fundacją Bank Mleka Kobiecego oraz fundacją UNICEF.

Jestem także współautorką i pomysłodawczynią polskiego wydania książki “Tongue-Tied: How a Tiny String Under the Tongue Impacts Nursing, Speech, Feeding, and More” (polski tytuł “Język na uwięzi”) autorstwa doktora Richarda Baxtera.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pasja do pracy z najmłodszymi zainspirowała mnie do stworzenia autorskiego programu grupowych zajęć ogólnorozwojowych dla niemowląt i małych dzieci. Zajęcia te prowadzę w Bawialni M. w stylu Montessorii.